DAP Teras Kule'de lansman öncesi satışlar başladı

Kartal'da Filtaş Yapı Market arazisi üzerinde yükselen DAP Teras Kule'de lansman öncesi satışlar başladı

DAP Teras Kule'de lansman öncesi satışlar başladı

Kartal'da Filtaş Yapı Market arazisi üzerinde yükselen DAP Teras Kule'de lansman öncesi satışlar başladı. Deniz ve Adalar manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken proje Gedik Üniversitesi'nin karşısında yükseliyor. 

Bir süredir ön talep toplanan DAP Teras Kule projesinde lansman öncesi satışlar başladı. 2019 yılı Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan Kartal Teras Kule'de 1+0'dan 3+1'e kadar değişen tiplerde büyüklükleri 40 metrekare ila 200 metrekare arasında değişen 360 rezidans daire bulunuyor. 

İki bloktan oluşan projede bloklar 30 katlı olarak tasarlandı. Her blokta ise 180 daireye yer veriliyor. DAP Teras Kule projesi E-5 Kartal Köprüsü ile Pendik Köprüsü arasında konumlanıyor. Dap Kartal Teras Kule projesinin sakinlerine sunduğu özellikler arasında Adalar ve Marmara Denizi manzarası, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

DAP Teras Kule projesinde 50 bin TL'den başlayan peşinat ile 50 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Taksit ödemeleri ise 2016 yılı Ekim ayında başlıyor. Dap Teras Kule fiyatları ise metrekaresi 5 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Proje ile ilgili detaylı bilgiler satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Projede 

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: dap teras kule