DAP Vadisi fiyatları açıklandı!

DAP Yapı tarafından inşa edilen DAP Vadisi fiyatları 190 bin TL'den başlıyor

DAP Vadisi fiyatları açıklandı!

DAP Yapı Çağlayan’da DAP Vadisi projesini hayata geçiriyor. 21 metrekare ile 330 metrekare alanlara sahip olan DAP Vadisi projesi A kalite ofis hizmetlerini sunmaya hazırlanıyor. DAP Vadisi projesi bünyesinde ofis sahiplerine lobi, toplantı odası, kafe, restoran, market, banka, eczane, kuaför, terzi gibi birçok hizmet sunuyor.

DAP Vadisi lansmana özel fiyatlarla satışlarına başladı. DAP Vadisi fiyatları 190 bin TL’den başlıyor. DAP Vadisi ödeme planı ve fiyat listesi detayları için DAP Vadisi satış ofisini arayabilirsiniz.

DAP Vadisi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan DAP Yapısı Çağlayan’da yer alıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Maslak gibi merkezi lokasyonlara 5-10 dakika mesafede yer alıyor. Yeni yapılacak olan metro hattına ise 100 metre mesafede konumlandırılıyor.

DAP Yapı projeleri
1.DAP Z Ofis
2.DAP Tango Kule
3.DAP Burgu Kule
4.DAP Royal Center
5.İstanbul Marina
6.A Ofis
7.DAP İ Ofis
8.DAP Bumerang Ofis
9.DAP Vazo Kule
10. DAP Dalga Kule

DAP Yapı ne zaman kuruldu?
1990’lı yıllarda kurulan DAP Yapı, inşaat sektöründe adını Şelale Evleri projesiyle duyurdu. Bünyesinde birçok projeyi barındıran DAP Yapı 2012 yıllarında Kağıthane hayata geçirdiği Kentsel Dönüşüm Projeleri ile yükselmeye başladı. Ziya Yılmaz tarafından kurulan DAP Yapı yönetim kurulunda yer alan isimler Ziya Yılmaz, Rafet Yılmaz ve Uğur Kemal Gökbulut’tur.

DAP Yapı iletişim bilgileri
444 33 39
0212 441 85 29
www.dapburgukule.com

"DAP Vadisi fiyatları açıklandı!" Başlıklı Haberin Galerisi

DAP Vadisi fiyatları açıklandı!

DAP Vadisi fiyatları açıklandı!

DAP Vadisi fiyatları açıklandı!

DAP Vadisi fiyatları açıklandı!

Proje Bilgisi: Dap Vadisi