DAP Vadisi hayata geçti

DAP Yapı, Çağlayan Bölgesi Kentsel Dönüşümünü 'DAP Vadisi' projesiyle hayata geçirdi

DAP Vadisi hayata geçti

DAP Yapı, Çağlayan bölgesindeki iş ve yaşam alanlarını hizmete soktu. Kırk bin metrekare alanda dokuz yüz otuz iki bağımsız ofis bölümünden oluşan “DAP Vadisi” iş dünyasına yönelik VIP hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor.

Beyaz yakalıların tüm ihtiyaçları düşünüldü
DAP Yapı tarafından hayata geçirilen proje ofisleri 21 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiyor. Çeşitli mağazaların, restaurantların ve cafelerin de yer aldığı DAP Vadisi toplantı odaları ve iş adamlarına yönelik geliştirdiği VIP hizmet anlayışıyla beyaz yakalı çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirildi.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz

Tüm ofisler için personel
DAP Yapı, “Ofis Yönetim Sistemi” ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. DAP Vadisi’nde yer alan tüm ofis projelerinde lobi, asistan odası, toplantı odası başta olmak üzere bu alanları daha işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis elemanı gibi her türlü personel bulunuyor. DAP Yapı, hizmete sunduğu bedava ofis sistemiyle bir işletmenin, ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi binlerce metrekarelik alanları ofis sahiplerinin kullanımına açıyor.

DAP Vadi’sinde, “Ofis Yönetim Sistemi” ile ek personel giderlerine gerek kalmadan VIP kalitesinde hizmet veriliyor. Özgün mimari formu, merkezi konumu ve sunduğu imkanlar ile hem yatırımcıların hemde iş dünyasının yeni gözdesi olan DAP Vadisi’nde mini golf sahasından helikopter pistine, café ve restoranlardan fitness center’a alışveriş merkezlerine kadar geleceğin iş hayatını şekillendiriyor.

VİP Asistan ayrıcalığı, 7/24 özel asistan, back office, concierge hizmetleri, özel gün organizasyonları, özel kurye hizmeti, kuru temizlemeden, kuaför ve terziye hayatı kolaylaştıracak A’dan Z’ye her şeyi yerine getiriyor. Özel olarak dekore edilmiş ve her türlü ayrıcalığın düşünüldüğü, kullanıma hazır toplantı odaları, yoğun iş temposundan uzaklaşmak ve konukların ağırlanacağı cafe restorant seçenekleri ile de tüm imkanlar tek bir alanda karşılanıyor.

190 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Çağlayan’da hayata geçen DAP Vadi, Avrupa’nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise 5-10 dakika uzaklıkta, yeni Metro hattı ise, projeye sadece 100 metre mesafede bulunan DAP Vadisi bünyesinde bulunan Y Ofis, A Ofis ve S Ofis’in satışları, piyasanın % 50 altında 190 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla devam ediyor.

 

"DAP Vadisi hayata geçti" Başlıklı Haberin Galerisi

DAP Vadisi hayata geçti

DAP Vadisi hayata geçti

DAP Vadisi hayata geçti

DAP Vadisi hayata geçti

Proje Bilgisi: Dap Vadisi