DAP Vadisi’nin en yenisi: İ Ofis

Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Şirket, Z Ofis ve Bumerang’tan sonra İ Ofis’i devreye sokarak bölgeyi adeta bir Dap Vadisi’ne dönüştürdü.

DAP Vadisi’nin en yenisi: İ Ofis

30.10.2013 / Posta Gazetesi

Dap Yapı’nın, iş dünyasına yönelik ofis projeleri giderek artıyor. Anadolu yakasında Vazo Kule home office’lerin satışını sürdüren şirket Avrupa yakasında ise Z Ofis ve Bumerang’tan sonra İ Ofis’i alıcı ve yatırımcılarıyla buluşturuyor. Z Ofis ve Bumerang’ın kısa sürede alıcısıyla buluşması üzerine İ Ofis’in satışlarına geçen şirket, projede “bedava ofis” konseptini devam ettiriyor. İ Ofis’te yatırımı 8 ile 10 yıl gibi bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor.

69 adet bağımsız bölüm satışta

8 katlı ( 1 otopark katı, 2 mağaza - ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı)  İ Ofis’te, büyüklüğü 52-197 m2’lik 56 adet ofis alanı ile 43-129 m2 arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı ise 5 bin TL olarak belirlendi.

Çağlayan’da yükselen İ Ofis’ten Taksim, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.

Home office konseptini benimsemelerindeki en önemli nedenin, seçkin bir projedeki modern bir ofiste, otel konforunun hizmet ayrıcalığıyla verimli ve keyifli bir iş hayatının tam ortasında dinlenirken çalışmayı, çalışırken dinlenmeyi mümkün kılması olduğunu söyleyen Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, home office konseptinin her tür arayışa yanıt verecek nitelikte seçenekler sunduğunu ifade etti.

"DAP Vadisi’nin en yenisi: İ Ofis" Başlıklı Haberin Galerisi

DAP Vadisi’nin en yenisi: İ Ofis

DAP Vadisi’nin en yenisi: İ Ofis

DAP Vadisi’nin en yenisi: İ Ofis

DAP Vadisi’nin en yenisi: İ Ofis

Proje Bilgisi: Dap Vadisi