DAP Vazo Kule Projesi Özellikleri

DAP Vazo Kule, İstanbul Maltepe’de hayata geçirilmiş bir projedir. Proje hem rezidans hem de ev veya ofis kapsamında ele alınan bir konseptte gerçekleştirilmiştir

DAP Vazo Kule Projesi Özellikleri

DAP Vazo Kule, İstanbul Maltepe'de hayata geçirilmiş bir projedir. Proje hem rezidans hem de ev veya ofis kapsamında ele alınan bir konseptte gerçekleştirilmiştir. Projenin yapımcı firması DAP Yapı'dır. Konut sayısı 399 olup, toplam arsa alanı 12000 metre karelik alanı kapsamaktadır. Metre kare olarak ise 45-131 m2 olarak değişen daire planlarına sahiptir. Proje konutları hemen satılsa da, teslimat için bir süre bekletilebilmektedir. Ancak bütün teslimatların en geç gelecek yılın Mart ayına kadar tamamlanması planlanmıştır. Konum olarak Maltepe ilçesi Altayçeşme Mahallesi tercih edilmiştir.

Rezidans, ev veya ofis şeklinde kullanılabilecek olan konutlarda ultra bir konforun olduğunu belirtmek gerekir. Konfor ve lüks açısından taviz verilmeden bir rezidans iklimi layıkıyla verilmiştir. Aynı zamanda daireler Adalar ve Marmara Denizi'ne bakacak şekilde tasarlanmıştır. Gayrimenkul yatırımcılar için de tavsiye edilmektedir. Daha şimdiden yüzde 50'den fazla prim yapan konutların gelecekte iyi bir kar getirisi olacağı tahmin edilmektedir.

Ödeme seçeneğinde ise 4 yıl boyunca sıfır faiz olanağı sunularak 20.000 TL peşinat sonrası taksitlendirilmeye gidilmektedir. Ayrıca proje nitelik açısından banka kredisine de uygundur. DAP Vazo Kule sosyal imkanlar ve tesisler açısından da elverişli özelliklere sahiptir. Yüzme havuzuna açık ve kapalı şekline girebilmektedir. Deniz manzarası eşliğinde yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Otoparklar, alışveriş merkezi, Türk hamamı, sauna, fitness, çocuklar için oyun parkları bulunmaktadır.

Dap Yapı Vazo Kule Adresi
Altayçeşme Mah. Çam Sk. No:16 Maltepe/İstanbul

Proje Bilgisi: Dap Vazo Kule