DAP Yapı Acıbadem Validebağ Projesi!

Emlak Konut GYO'nun ihaleye çıkardığı Hava Subayları Lojmanları'nı 810 milyon TL teklifle kazanması sonucu, DAP Yapı Acıbadem Validebağ Projesi hazırlık aşamasına girdi

DAP Yapı Acıbadem Validebağ Projesi!

Dap Yapı Acıbadem Validebağ projesi, DAP Yapı’nın Emlak Konut GYO'nun ihaleye çıkardığı Hava Subayları Lojmanları'nı 810 milyon TL teklifle kazanması sonucu hayata geçiriliyor. 17 bin 237 metrekare alana sahip olan Dap Yapı Acıbadem Validebağ projesi Üsküdar Devlet Hastanesi’ne yakın konumda bulunuyor.

Dap Yapı Acıbadem Validebağ projesi ön talep toplamaya başladı. Detayları henüz belli olmayan Dap Yapı Acıbadem Validebağ projesi için 4 kata kadar imar izni verildi. A ve A Plus hedef kitlesi olan Dap Yapı Acıbadem Validebağ projesi ile ilgili detayları ilerleyen zamanlar haberlerimizden öğrenebilirsiniz.

DAP Yapı neler yapıyor?
1990 yılında kurulan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’dır. DAP Yapı çoğunlukla Çağlayan ve Maltepe bölgesinde projeler geliştirmekte olup, proje özellikleri ve ödeme seçenekleriyle yatırımcılarına fırsat sunuyor. A ve B Grubu müşteri potansiyeli olan DAP Yapı son projesi olan DAP Yapı Acıbadem Validebağ projesinde hedef kitlesini bir tık daha artıyor. Ultra lüks bir şekilde hayata geçireceği DAP Yapı Acıbadem Validebağ projesi detayları henüz netleşmedi.

DAP Yapı iletişim bilgileri
444 43 46

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Dap Yapı Acıbadem Validebağ Projesi