Dap Yapı Adam Kule Nisan 2017’de teslim!

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen Adam Kule projesinde teslimlerin 2017 yılının Nisan ayında başlaması bekleniyor

Dap Yapı Adam Kule Nisan 2017’de teslim!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Maltepe Dragos bölgesinde yükselen Adam Kule, Dap Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projenin 2017 yılının Nisan ayında tamamlanması ve yeni sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Home ofis, ofis ve rezidans dairelerden meydana gelen Dap Yapı Adam Kule projesi 27 katlı tek blokta toplam 254 adet bağımsız birimden oluşuyor. Proje, karma konsepti ile dikkat çekiyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olan Dap Adam Kule projesinin ilk 8 katında ofis ve home ofis dairelere yer veriliyor. Projede bulunan 1+0 ve 1+1 daire tipleri isteğe bağlı olarak birleştirilebiliyor.

Maltepe Adam Kule projesi için birbirinden farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Örneğin; 10 bin TL peşinat verildiği taktirde kalan tutar için farklı vade seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

Dap Yapı Finansman Sistemi’ne göre ödeme yapılmak istendiğinde ise; yüzde 25 peşinat veriliyor, yüzde 25’lik tutar teslim tarihinde ödeniyor. Geriye kalan yüzde 50’lik tutar için ise 50 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor.

Yüzde 1 KDV avantajı sunulan Dap Yapı Adam Kule projesi, Dünya’da insan formundan ilham alınarak tasarlanan ilk proje olma özelliği taşıyor. A plus bir yaşam sunmayı hedefleyen proje, sahil yoluna 10 dakikalık mesafede konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Dap Adam Kule