DAP Yapı Adam Kule'yi tanıttı

DAP Yapı İstanbul Dragos'ta projelendirdiği Adam Kule'nin tanıtımını bugün gerçekleştirdi. Adam Kule mimari formunu insandan alacak

DAP Yapı Adam Kule'yi tanıttı

DAP Yapı'nın mimari formunu "insandan" alan yeni projesi Adam Kule'nin tanıtımı bugün yapıldı. İstanbul Dragos'ta hayata geçirilecek olan projede daireler, metrekaresi 5 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Adam Kule'nin tanıtımı yapıldı
Kartal Dragos'ta DAP Yapı tarafından hayata geçirilen Adam Kule, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'ın katıldığı bir basın davetinde kamuoyuna tanıtıldı. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşması beklenen Adam Kule'de 254 rezidans daire ve 88 adet home-ofis konseptinin bulunması bekleniyor. Projede fiyatlar metrekaresi 5 bin 500'den başlıyor. 

DAP Yapı'nın en orijinal tasarımı
Projeye ilişkin yaptığı açıklamada Adam Kule projesi için uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, bu zamana kadar gerçekleştirdikleri en orijinal tasarıma imza atacaklarını söyledi. Yılmaz, ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını ve yüzde 47'Lik bir oranı sattıklarını belirterek:

"Adam Kule, giriş katı ile beraber 8 katı home office, diğer 19 katı residence dairelerden oluşacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos’ta inşa edilecek. Tüketiciye gösterdiğimiz özenin bir simgesi olarak geliştirdiğimiz son projemizi ‘insan’a ithaf ediyoruz” 

[resim2]

239 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Adam Kule kapsamında gerçekleştirilen kapanya ile yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Büyüklüğü 46-144 metrekare aralığında değişen home-ofisler ile birlikte daha büyük metrekarelerde ofislere dönüşüm mümkün olabilecek. Projede başlangıç fiyatı ise 239 bin olarak gerçekleşirken, teslim süresi ise 36 ay olarak gösteriliyor. Projenin 2017 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule