DAP Yapı'da “Dapartanpara” ile geleceğe yatırım

DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; “ ‘Dapartanpara’, gelecekteki hayalleriniz için para biriktirdiğiniz bir hesaptır; yani, Dap Yapı’daki kumbaranızdır”dedi

DAP Yapı'da “Dapartanpara” ile geleceğe yatırım

18 Şubat 2014 / emlakwebtv
Dap Yapı, alıcı ve yatırımcılarını kazandırmak üzere yeni bir fırsat sunuyor. 20 bin TL peşinle ve günde 52 TL ödeyerek geleceğe yatırım yapmanın yolu dapartanpara’dan geçiyor.

Dap Yapı, sektöre yön veriyor
Benzerlerine sadece yurt dışında rastlanan yelken, vazo, dalga, burgu, tango formlarındaki konut projeleri Kartal-Maltepe bölgesine bambaşka bir çehre kazandırırken, farklı mimari anlayışını Kağıthane-Çağlayan–taksim aksında yer alan ofis projelerine de yansıtıyor.

Gelirini maksimize etmek isteyenler için çeşitli finansal alternatifler geliştirdiklerini belirten DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: “Alıcı ve yatırımcılar, beğendikleri markalı konut üreticilerini dikkatli takip ederlerse pek çok avantajı yakalama şansı bulurlar. Dap Yapı olarak, müşterilerimize yeni ve daha çok kazandıracak enstrümanlar sunmak üzere arayışlarımızı sürdürüyor, yeni modeller üzerinde çalışıyoruz. Gelirini maksimize etmek isteyenler için çeşitli finansal alternatifler geliştiriyoruz” dedi.

Yılmaz: “‘Dapartanpara’ Dap Yapı’daki kumbaranızdır”
“Dapartanpara” modeline değinen yılmaz şöyle devam etti: “Değişen yatırım ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına geliştirdiğimiz ‘Dapartanpara’, gelecekteki hayalleriniz için para biriktirdiğiniz bir hesaptır; yani, Dap Yapı’daki kumbaranızdır. 20 bin TL peşin vererek ve günde sadece 52 TL ödeyerek rezidans/otel sahibi olabilir; Rotana’nın işletim sistemiyle kullanmadığınız dönemde kiraya vererek gelir elde edebilir, 8-12 yılda kendini amorti etmesiyle kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz. 2014’ü neredeyse stoksuz kapattık. Çoğu geçtiğimiz yıl başlayan inşaatlarımızın bitme aşamasına geldiğini ve şimdiden yüzde 35-65 oranında prim yaptığını gören alıcı ve yatırımcılarımızın kazancını katladık.

Yurt içinde, Ankara, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi illerden, yurt dışından da Suudi Arabistan, Dubai, Katar gibi ülkelerden alıcı ve yatırımcı müşterilerimiz geliyor. İç piyasada, dolar birikimini bozdurup gayrimenkul edinmeye yönelik bir hareket var. Yabancı alıcılar açısından ise döviz-TL dalgalanmaları yüzünden hayli avantajlı rakamların söz konusu olduğu bir dönemdeyiz.”

Firma Bilgisi: Dap Yapı