DAP Yapı’da teslim heyecanı başladı

DAP Yapı, Burgu Kule, Dalga Kule, Tango Kule ve Z Ofis’in teslimlerini 2014 yılında gerçekleştirecek.

DAP Yapı’da teslim heyecanı başladı

12 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

DAP Yapı, Burgu Kule, Dalga Kule, Tango Kule ve Z Ofis’in teslimlerini 2014 yılında gerçekleştirecek. 2015 yılının ilk aylarında ise Vazo Kule, sahiplerine teslim edilecek.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,  Kartal Maltepe sahilinde yer alan projeleriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Geleceğin binalarını inşa ediyoruz. Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyle öne çıkan, şehre katma değer sağlayan DAP YAPI projeleri üstün nitelikleriyle sektöre yön veriyor. Tıpkı İspanyol mimar Gaudi’nin eserleri gibi şehirde dolaşırken aniden karşınıza çıkarak sizi şaşırtıyor. İz bırakan, hayranlık uyandıran, tek tip binaların yanında masallardan fırlamış gibi duran DAP projeleri, bulunduğu yerin bütün havasını değiştiriyor. Ürettiğimiz binlerce konutu daima söz verdiğimiz tarihte ve vaat ettiğimiz kalitede teslim ettik. Gittiğimiz yerlere katma değer kazandırdık. Çirkin yapılaşmanın, çarpık zihniyetle inşa edilen binaların yanında bir tablo gibi duran projelerimiz görünümüyle, kalitesiyle ve en önemlisi üstün inşaat özellikleriyle öne çıkıyor. Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız. 2014 yılının sonuna kadar Dalga, Tango, Burgu Kuleler ve Z Ofis projelerimizde teslim aşamasına geçeceğiz.”

DAP Yapı’nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, 289 adet rezidans, 99 adet home office olmak üzere 399 üniteden oluşurken, Maltepe’de konumlandırdığı Dalga Kule projesi 369 daireden meydana geliyor. Şirketin yine Maltepe’de inşa ettiği Tango Kule’si ise 129 adet stüdyo single ve 63 adet suit olmak üzere toplam 192 adet rezidanstan oluşurken,  Burgu Kule de 246 rezidans daireye ev sahipliği yapıyor.  

Firma Bilgisi: Dap Yapı