DAP Yapı İ Ofis için ön talep toplamaya başladı

DAP Yapı, Kağıthane’de, Z Ofis ve Bumerang Ofis projelerinin yoğun ilgi görmesi üzerine bölgede dönüşüm temasına uygun arsalarda proje geliştirmeyi sürdürüyor. Şirket, projelerin bitişik parselinde hayata geçireceği İ Ofis için ön talep topluyor.

DAP Yapı İ Ofis için ön talep toplamaya başladı

11.10.2013

Dap Yapı, 2013’ün son çeyreğinde dört yeni projenin startını vermeye hazırlanıyor. İkisini, Avrupa yakasında Kağıthane’de hayata geçirecek olan şirket, diğer iki proje içinse Asya yakasında Kartal-Maltepe bölgesini seçti. Projelerin lokasyon anlamında mükemmel olduğunun altını çizen Ziya Yılmaz, Kağıthane’nin ofis, Kartal-Maltepe’nin ise karma konseptte konumlandırılacağı bilgisini verdi. Projelerin toplam hacmi ise 3 milyar TL’yi bulacak.

Kağıthane’de, Z Ofis ve Bumerang Ofis projelerinin rekor sürede alıcı ve yatırımcılarla buluşması üzerine “bedava ofis” konseptini devam ettirmeye karar veren Dap Yapı, bölgede dönüşüm temasına uygun arsalarda proje geliştirmeyi sürdürüyor. Projelerin bitişik parselinde hayata geçireceği İ Ofis için ön talep topluyor.

Kağıthane, Dap Yapı’nın ilk markalı konut ürettiği ilçe olması nedeniyle tanıdığı ve tanındığı bir kimlik arz ediyor. Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere kolay ulaşım ve Çağlayan’daki Adalet Sarayı’na yürüyerek gidebilme avantajı işadamlarını, avukatları, banka ve finans çevreleri ile prestijli bir başlangıç yapmak isteyenleri ofis projelerine yöneltiyor. Bağlantı yollarının çeşitliliği dolayısıyla kıymetlenen lokasyon, eski müşterilerin yanında yeni alıcıları da kendisine çekiyor.

Firma Bilgisi: Dap Yapı