Dap Yapı’nın yeni ofis projesi: İ Ofis

Dap Yapı, iş dünyasına yönelik ofis projelerine İ Ofis’i ekledi. Adını “iyi ofis”in okunuşundaki harf oyunundan alan İ Ofis, alıcı ve yatırımcısına kazanç vaat ediyor.

Dap Yapı’nın yeni ofis projesi: İ Ofis

24.10.2013 / Posta Gazetesi

Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Şirket, bölgede hayat verdiği Z Ofis ve Bumerang’dan sonra İ Ofis’i de devreye soktu. Avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla dikkat çeken İ Ofis’te, “bedava ofis” konsepti devam ediyor. Projede yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor.

69 adet bağımsız bölüm satışa çıktı

8 katlı ( 1 otopark katı, 2 mağaza - ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı)  projede, büyüklüğü 52-197 metrekarelik 56 adet ofis alanı ile 43-129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Bölgede metrekare satış fiyatları 5000 dolar civarında seyrederken İ Ofis’in lansman dönemi metrekare fiyatı 5 bin TL olarak belirlendi.

Lokasyon avantajı

Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Kağıthane’de, Çağlayan’da yükselen İ Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan İ Ofis’ten Çağlayan Adliyesi’ne yürüyerek gidilebiliyor. Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor.

Firma Bilgisi: Dap Yapı