Dap Yapı ofis projelerini çoğaltıyor

Dap Yapı’nın, iş dünyasına yönelik ofis projeleri giderek artıyor. Anadolu yakasında Vazo Kule home office’lerin satışını sürdüren şirket, Avrupa yakasında ise Z Ofis ve Bumerang’tan sonra İ Ofis’i alıcı ve yatırımcılarıyla buluşturuyor.

Dap Yapı ofis projelerini çoğaltıyor

25.10.2013 / Posta Gazetesi

Z Ofis ve Bumerang’ın kısa sürede alıcısıyla buluşması üzerine İ Ofis’in satışlarına geçen şirket, Anadolu yakasında da home office konseptine yöneldi. 3 blokta 400 adet bağımsız bölümden oluşan Vazo Kule’nin home office’leri yüzde 70 oranında satıldı. Projede 53 – 94 metrekare aralığındaki ofislerin fiyatı 254 bin TL ile 563 bin TL aralığında değişiyor.

DAP Vadisi’nin en yenisi İ Ofis

Adını “iyi ofis”in okunuşundaki harf oyunundan alan İ Ofis, alıcı ve yatırımcısına kazanç vaat ediyor. Avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla dikkat çeken İ Ofis’te, “bedava ofis” konsepti devam ediyor. Projede yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi uygulanıyor.

8 katlı ( 1 otopark katı, 2 mağaza - ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı) İ Ofis’te, büyüklüğü 52-197 metrekarelik  56 adet ofis alanı ile 43-129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı ise metrekare bazında 5 bin TL olarak belirlendi.

Firma Bilgisi: Dap Yapı