DAP Yapı'da kampanya sürüyor

DAP Yapı, orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyle öne çıkan ve şehre katma değer sağlayan projeleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor

DAP Yapı'da kampanya sürüyor

DAP Yapı, European Property Awards tarafından birçok ödüle layık görülen teslime hazır projeleri özelinde kaçırılmayacak bir kampanya fırsatı sunuyor. Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve DAP Vadisi’nde yer alan ofis projelerini kapsayan kampanya ile ister oturum istenirse hemen yatırım imkânından yararlanılıyor.

Ziya Yılmaz: DAP Yapı, yatırımlarına devam ediyor
Yatırıma devam ettiklerini belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,  üretilen konutları daima söz verdiği tarihte ve vaat edilen kalitede teslim ettiklerini belirterek: "Çirkin yapılaşmanın, çarpık zihniyetle inşa edilen binaların yanında bir tablo gibi duran projelerimiz görünümüyle, kalitesiyle ve en önemlisi üstün inşaat özellikleriyle öne çıkıyor. Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız." dedi.

DAP Yapı'da kampanya sürüyor

Yılmaz, Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule projelerindeki konseptin daha çok ilgi çekeceğine inandıklarını da  vurgulayarak: "Bu doğrultuda yatırıma devam ediyoruz. Şu anda ülkemiz bir süreçten geçiyor ve elbette turizm sektörü de durgunluktan payını aldı. Fakat kısa sürede toparlanıp yine yabancıların sık ziyaret ettiği rotasyonlardan biri olacağız. Dolayısıyla otellerimizin doluluk oranlarının artacağına, bu konseptin geleceğine inanıyoruz ve yatırım yapıyoruz” ifadelerini kullandı. 

DAP Yapı kampanyalarında alternatif ödeme seçenekleri
Tarihi kampanyaya dahil tüm projelerde yüzde 10 indirimine ek olarak tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.  Otel lüksünü içeren rezidansların Halkbank’ın Konut Kredisi Desteği ile 60 ay vadede yüzde 0.42, 120 ay vadede ise yüzde 0.70 faiz imkanının verildiği ve sadece 2 bin 950 liradan başlayan taksitler ile otel lüksünü içeren rezidanslara sahip olunabiliyor. DAP Yapı’dan 36 aya kadar varan vadelerde de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

"DAP Yapı'da kampanya sürüyor" Başlıklı Haberin Galerisi

DAP Yapı'da kampanya sürüyor

DAP Yapı'da kampanya sürüyor

DAP Yapı'da kampanya sürüyor

DAP Yapı'da kampanya sürüyor

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Dap Adam Kule