DAP Yapı'ya European Property'den 9 ödül

DAP Yapı projeleriyle European Property Awards'tan 9 ödül kazandı. Firma, İst Marina ve Burgu Kule ile de International Property Awards'da "Dünyanın En İyi" projelerine aday gösterildi

DAP Yapı'ya European Property'den 9 ödül

DAP Yapı Avrupa'nın en önemli gayrimenkul ödüllerinden biri olarak gösterilen European Property Awards'tan 9 ödülle döndü. Son üç yılda kazandığı ödül sayısını 33'e çıkaran DAP Yapı, İstMarina ve Burgu Kule projeleri ile de International Property Awards'ta "Dünyanın En İyi"si olma yolunda yarışmaya hak kazandı. 

DAP Yapı'ya 9 ödül birden
Geçen yıl 15 ödül kazandığı European Property Awards'tan bu sene de 9 ödülle dönen DAP Yapı rekora koşuyor. Londra'da düzenlenen törende yeni projesi Adam Kule ve Dalga Kule ile "Çoklu Rezidans Mimarisi" ödülünü kazanan DAP Yapı İstMarina projesi ile de "En İyi Ticari Arsa Geliştirme" ve "Karma Kullanım Geliştirme" ödüllerini almaya hak kazandı. 

DAP Yapı'ya European Property'den 9 ödül

DAP Yapı International Property Awards'a doğru
DAP Yapı ayrıca, Vazo Kule ile "Yüksek Bina Geliştirme", Burgu Kule ile de "En İyi Otel Mimarisi ve "Karma Kullanım Geliştirme" alanlarında ödüle layık görüldü. DAP Vadisi Projesiyle "Pazarlama Geliştirme" ödülünü kazanan DAP Yapı ayrıca A Ofis ile de "Ofis Geliştirme" kategorilerinde ödül almaya hak kazandı. 

Gayretimizin karşılığını alıyoruz
Elde edilen ödüllerle ilgili açıklama yapan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, günü kurtaracak projeler değil, geleceğin yaşam lanalarını inşa ettiklerini söyledi. Yılmaz, çağın en yeni teknolojeleri ve en iyi malzemesiyle inşa edilen projelerin uluslararası platformdan ödülle döndüğünü vurgulayarak:

"2013 yılında 9, 2014 yılında rekor kırarak 15, bu yılda 9 ödül kazanarak son üç senede 33 ödül kazanarak ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ettik. İstMarina ve Burgu Kule projelerimiz ise ‘Dünyanın En İyi’ projelerine aday gösterildi. ”  dedi. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Burgu Kule