Dap Z’nin dükkanları satışta

Projenin ofislerinin ardından, 61 adet dükkan ve mağazadan oluşan butik çarşısı da satışa açıldı

Dap Z’nin dükkanları satışta

10 Ekim 2012 / emlakwebtv
İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları bünyesinde toplayan Dap Z projesinde ofis stoklarının hızla tükenmesi üzerine, projenin satışa kapalı olan dükkan ve mağazaları da satışa sunuldu.
Projede yer alacak dükkan ve mağazalar, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markaların talip olduğu ticari birimlere yönelik shopmix çalışmaları ise titizlikle yürütülüyor. Şirket yetkilileri, dükkan ve mağaza karmasının, sadece projenin değil bölgenin de değerini yükseltecek şekilde oluşturulacağı bilgisini veriyor.

36 ay faizsiz vade imkanı
Metrekare fiyatlarının bölge emsallerinden yüzde 50-80 oranında düşük tutulduğu projede amortisman süresinin kısalığı yatırımcıların dikkatini çekiyor. 8 kattan (2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 4 ofis katı) oluşan projede, girişte ve mağazalar katında bulunan 61 adet ticari ünite için faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor. Büyüklüğü 49 ile 281 metrekare arasında değişen dükkanların mağazalar katında olanları 3.80 metre, girişte bulunanları 4.00 metre tavan yüksekliğine sahip.

Cadde üzerinde dükkan ve mağazalar
Dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje olan Dap Z Ofis, Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane- aksında Çağlayan’da konumlanıyor. Tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortada yer alan proje, bağlantı yollarının çeşitliliği ve özellikle tünelin hizmete girmesiyle önemli bir lokasyon avantajı sunuyor. Tünelle, Kağıthane ve Taksim’e 5 dakikada ulaşılırken, Adliye Sarayı’na yürüyerek dahi gidilebiliyor. Çevreyolu’na bağlanmak 2 dakika sürüyor.

Kazançlı yatırım fırsatı
Mağaza ve dükkanların konumu, lokasyonu, cephesi, kullanım alanı ve fiyatı dolayısıyla yoğun talep gördüğünü belirten Dap Yapı yetkilileri, alıcı-yatırımcı müşteriler tarafından rezerve edilen yerlerin ayrıcalıklı özelliklere sahip olduğunun altını çiziyor.
Sunduğu yenilikleri, avantajlarla birleştirerek yatırımcıyı eksenine alan Dap Z, 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip. 30 ayda tamamlanması planlanan proje, 185 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilecek.