Daphne Garden Residences Ayrıcalıkları!

Daphne Garden Residences, sahip olduğu birçok özellik sayesinde ev almak isteyenlerin dikkatini çekiyor

Daphne Garden Residences Ayrıcalıkları!

İstanbul'un gelişen yüzü olan Çekmeköy'de inşa edilen Daphne Garden Residences, sahip olduğu birçok özellik sayesinde ev almak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Emlak sektöründe oldukça tecrübesi bulunan Birlik Grup tarafından inşa edilen bu yapı, standartların üzerindeki yeşil alan miktarı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Daphne Garden Residences özellikleri
Daphne Garden Residences, 36 adet 2+1 ve 72 adet 3+1 daireden oluşmaktadır. İnşa edilen binaların tamamı güney cephelidir. Dolayısıyla bu yapılarda ısınma ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Sahiplerine kapalı otopark, kameralı güvenlik sistemi, standartların üzerinde yeşil alanlar gibi pek çok imkan sunan bu dairelerin en büyük özelliği ise standardın üzerindeki tavan yükseklikleridir. Bu yüksek tavanlar sayesinde artık daha ferah bir eve sahip olmanız mümkün. Yine bu projede bütün dairelerde ebeveyn banyosu bulunmaktadır.

Daphne Garden Residences, ısıtma sistemi olarak merkezi ısıtma sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yuvanızda sıcaklık ile ilgili hiçbir sorun yaşamamanız hedeflenmektedir. Daphne Garden Residences'ta inşa edilen binalar arasında belirli bir mesafe bulunmaktadır. Bu sayede hem binaların birbirinin ışığını ve manzarasını kesmesi engellenmiş hem de binalar arasındaki bu mesafeler oturma alanları ve yeşil alan olarak değerlendirilmiştir. Daphne Garden Residences, ulaşım konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamadan oturabileceğiniz bir yapıdır. Daphne Garden Residences metroya beş dakika uzaklıktadır. Üstelik bu yapılar diğer toplu taşıma araçlarına da oldukça yakındır. Bu nedenle Daphne Garden Residences'ta ulaşım sorunu yaşamanız mümkün değildir.

Proje Bilgisi: Daphne Garden Residence