Dar gelirli; faizsiz ev sahibi oluyor

Bugüne kadar 70 binden fazla teslimat yapan Eminevim her geçen gün bu hedefini dahada yükseltiyor. Vatandaşları faizsiz ev sahibi yapıyor

Dar gelirli; faizsiz ev  sahibi oluyor

Dar gelirli için ev  sahibi olma fırsatı
Toplumun orta gelirli kesimine hitap eden projelerle, alt kesimi  ev ve otomobil sahibi yapmayı  amaçlayan , Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 70 binin üzerinde  teslimat yapan  Eminevim, tabandaki vatandaşı da bu sistemle ev sahibi yapıyor. Günümüzde dar gelirli ailelerin ev  sahibi olmalarının zorluğunu ortadan kaldırarak, tabanın sorununu çözen   Eminevim her geçen gün teslimat sayısını arttırarak vatandaşları faizsiz ev sahibi yapıyor.

Peşinat yok vade farkı yok faiz yok
Peşinatlı veya Peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapan vatandaşlara ,120 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir ev parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş ev sahibi oluyor.

Dar gelirli  olan da ev sahibi olacak
Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğuna dikkat çekerek,  ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan tüketici uygulanan 'Elbirliği Sistemi' ile bu hayaline kavuşuyor.

Evsiz  dar gelirli kalmayacak
Elbirliği sistemi ile dar gelirli vatandaşın ev  sahibi olmasını sağlayan Eminevim, bu sistem ile ülkede bir çok kişinin hayali olan ancak dar gelirli oldukları için sahip olamadıkları ev  hayalline kavuşmalarını sağlıyor. Bu sistemle Ev sahibi olmayan dar gelirli kalmayacak.