Dareyn Bakırköy Projesi

Dareyn Bakırköy projesi Zuhuratbaba'da yer alıyor ve 8 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Dareyn Bakırköy Projesi

Güvenilir İnşaat tarafından hayata geçirilen Dareyn Bakırköy projesi 8 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Dareyn Bakırköy projesi stüdyo, 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks dairelerden meydana geliyor. Dareyn Bakırköy projesinde yer alan daire büyüklükleri de 53 metrekare ile 390 metrekare arasında değişiyor. Dareyn Bakırköy projesi için teslimlerin 2016 yılında yapılması planlanıyor. Dareyn Bakırköy projesi Mimar Murat Kader tarafından tasarlanıyor. Dareyn Bakırköy projesinin pazarlamasını ise Doğa Yatırım yapıyor.

Dareyn Bakırköy projesi özellikleri
8 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Dareyn Bakırköy projesi sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Zengin içeriği olan Dareyn Bakırköy projesi kapsamında konut sahiplerine 300 araç kapasiteli otopark imkanı sunuluyor. Ayrıca Dareyn Bakırköy projesi özellikleri arasında fitness center, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları bulunuyor. Bunların dışında Dareyn Bakırköy projesinden konut sahibi olanlar için 6 metrekare depo alanı sunuluyor.

Dareyn Bakırköy projesi fiyatları
Dareyn Bakırköy projesi satış fiyatları Eylül ayı itibariyle güncellenmiş olup, Dareyn Bakırköy projesi fiyat listesi detayları Dareyn Bakırköy satış ofisi tarafından öğrenilmektedir. Dareyn Bakırköy projesi fiyatları ortalama olarak metrekare birim bazından hesaplandığında 9 bin TL - 12 bin 500 TL arasında değişmektedir.

Dareyn Bakırköy projesi ödeme planı
Dareyn Bakırköy projesinde yüzde 1 peşinat ödemesiyle 13 ay sıfır faiz, yüzde 25 peşinat ödemesiyle 20 ay sıfır faiz, yüzde 50 peşinat ödemesiyle yüzde 2'lik indirimden sonra 30 ay sıfır faizle ödemeler yapılıyor.

Dareyn Bakırköy projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde yer alan Dareyn Bakırköy projesi, Zuhuratbaba Caddesi üzerinde konumlandırılıyor.

Dareyn Bakırköy projesi adres bilgisi şöyle: Zuhuratbaba Mah. Zuhuratbaba Cad. No: 23-27 Bakırköy-İstanbul.

Dareyn Bakırköy projesi nasıl gidilir?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dareyn Bakırköy projesi E5 ve D100 karayolu kullanılarak gidilebilir. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yakın konumda yer alan Dareyn Bakırköy projesine Zuhuratbaba Caddesi üzerinden de ulaşılabilir.

Dareyn Bakırköy projesi iletişim bilgileri
Tel: 0212 561 11 21
Web: dareynbakirkoy.com

Proje Bilgisi: Köy