Semerkand Line Bakırköy

Dareyn Bakırköy, 8 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Semerkand Line Bakırköy

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks dairelerden meydana gelenSemerkand Line Bakırköy projesi satılık daire büyüklükleri 53 metrekare ile 390 metrekare arasında değişiyor. Mimar Murat Kader tarafından tasarımları gerçekleşenSemerkand Line Bakırköy teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Semerkand Line özellikleri
Doğa Yatırım tarafından inşa edilen Semerkand Bakırköy projesi özellikleri arasında; Semerkand Bakırköy projesi kapsamında konut sahiplerine 300 araç kapasiteli otopark imkanı sunuluyor. Ayrıca Semerkand Line Bakırköy projesi özellikleri arasında fitness center, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları bulunuyor. Bunların dışında Dareyn Bakırköy projesinden konut sahibi olanlar için 6 metrekare depo alanı sunuluyor.

Semerkand Line Bakırköy nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde yer alan Semerkand Line Bakırköy projesi, Zuhuratbaba Caddesi üzerinde konumlandırılıyor.

Semerkand Line Bakırköy yol tarifi: İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Semerkand Lİne Bakırköy projesi E5 ve D100 karayolu kullanılarak gidilebilir. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yakın konumda yer alan Semerkand Line Bakırköy projesine Zuhuratbaba Caddesi üzerinden de ulaşılabilir.

Semerkand Line Bakırköy adres bilgisi şöyle: Zuhuratbaba Mah. Zuhuratbaba Cad. No: 23-27 Bakırköy-İstanbul.
Semerkand Line Bakırköy iletişim bilgileri
Tel: 0212 561 11 21
Web: dareynbakirkoy.com

Proje Bilgisi: Semerkand Line Bakırköy