Dark Ride ile kahraman sizsiniz

Her yaşta kişiye uygun seçenekleriyle, Avrupa'nın en büyük kapalı eğlence merkezi Fun Lab, Dark Ride ile Türkiye'de ilk kez 7 boyutlu bir heyecan sunuyor

Dark Ride ile kahraman sizsiniz

20 Ağustos 2013 / emlakwebtv
Cevahir Avm’ de 16.000m² alana sahip Avrupa’ nın en büyük kapalı eğlence merkezi Fun Lab'te, dünyanın en heyecan verici oyunu Dark Ride'la ne kadar eğleneceğinizi tahmin bile edemezsiniz. 7 boyutlu interaktif simülasyon oyunu Dark Ride, sizleri fantastik bir dünyada kahraman ilan ediyor. Dark Ride'da kötülerle savaşırken oyuna göre sarsılan koltuklar , yüzünüze esen rüzgar ve çeşitli efektlerle daha önce hiç yaşamadığınız, gerçekçi bir eğlenceye hazır olun.

Fun Lab, Cevahir AVM içinde, eğlenceyi son teknolojiyle sunuyor
Cevahir AVM içinde yer alan Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence merkezi Fun Lab, hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlenceyi son teknolojiyle sunuyor. Türkiye’nin ilk uluslar arası güvenlik ve kalite standarlarındaki eğlence merkezi olarak da dikkatleri çeken Fun Lab, interaktif simülasyon oyunu Dark Ride ile sizlere benzersiz bir deneyim yaşatacak. Başka bir yerde olmayan, Türkiye'de ilk kez Cevahir Fun Lab'te bulunan 7D oyun Dark Ride ile arkadaşlarınızla fantastik bir dünyada yarışacaksınız.
Oyunun sürprizleri, heyecanı ile eğlence dünyasına sürüklenecek, maceranın kahramanı olarak kötülerle savaşmanın, arkadaşlarınızla yarışmanın keyfine doyamayacaksınız.