Decathlon Antalya ne zaman açılacak?

Decathlon Antalya ne zaman açılacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor.

Decathlon Antalya ne zaman açılacak?

Decathlon Antalya ne zaman açılacak? sorusunun yanıtına geçmeden önce proje özelliklerini verelim. 

20 ülkede 800’ü aşkın mağazası bulunan, cirosu 6.5 milyar Euro olan ve tüm dünyada 55.000 çalışanı bulunan Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Trekkingden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor olması. 50 farklı spor dalında amatörden profesyonele, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun spor ekipmanları, spor tekstilleri ve aksesuarları Decathlon mağazalarında sporseverlerle buluşuyor.

20 ülkede 800’den fazla mağazasıyla Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon’un Antalya mağazası  10 Haziran’da kapılarını açtı. Decathlon’un Türkiye’deki on birinci mağazası olan Antalya mağazası, 2 bin 500 metrekare alanda 50’yi aşkın spor dalından yaklaşık 75 bin ürün sunuyor.

Ankara Kent Park, Forum İstanbul, Marmara Forum Istanbul, Ataşehir Brandium,  İzmir Optimum, Samsun Piazza, Adana Optimum, Mersin Palm City Carrefour, Mall of İstanbul, Bodrum Midtown Ortakent’te olmak üzere Türkiye'de toplam 10 megaspor mağazası bulunan Decathlon Türkiye yatırımları hız kesmiyor. Spor tutkusunu yaymaya hızla devam eden Decathlon, Türkiye’deki on birinci mağazasını 10 Haziran Çarşamba günü Antalya’da açtı. 

Decathlon Antalya nerede sorusunun yanıtı ve Decathlon Antalya adresi için internet sitemizi takip edebilirsiniz.