Decathlon Brandium

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, İstanbul’daki 4’üncü mağazasını, Brandium Ataşehir Alışveriş Merkezi’nde açıyor

Decathlon Brandium

Avrupa'nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, İstanbul'daki 4'üncü mağazasını, Decathlon Brandium Ataşehir Alışveriş Merkezi'nde açıyor. 2 bin 100 metrekarelik büyüklüğe sahip olacak Decathlon Brandium'un İstanbul Anadolu Yakası'ndaki ilk mağazası olacak Brandiıum'da açılacak. Tadilat ve dekorasyon çalışmaları devam eden Decathlon Brandium , önümüzdeki günlerde hizmete girecek.

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon USD yatırım ile hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi kapılarını 29 Mart 2013'te açıldı. Toplamda 380 bin metrekarelik inşaat alanı içerisinde; 60 bin metrekarelik kiralanabilir alışveriş merkezi alanı, 4 bloktan oluşan 1.150 konutluk yaşam alanı, içerisinde 1.600 kişi kapasiteli kongre salonunu hizmete sunan 340 odalı 5 yıldızlı ve 255 odalı 4 yıldızlı Silence Otelleri ile çok fonksiyonlu bir proje olan Brandium Ataşehir projesi Ataşehir bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılıyor.

Bünyesinde ulusal ve uluslararası 200'den fazla mağazası ile yüzde yüz doluluk oranını yakalayan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food'a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası oldu. Anadolu Yakası'ndaki ilk Decathlon Brandium'da açılıyor.

Decathlon Brandium ile ilgili diğer haber için tıklayınız