Decathlon Çorlu mağazası açılıyor

Avrupa'nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye'deki 17'inci mağazasını 30 Nisan'da Çorlu'da açıyor

Decathlon Çorlu mağazası açılıyor

Avrupa'nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye'deki 17'inci mağazasını 30 Nisan'da Çorlu'da açıyor. 21 ülkede 900’den fazla mağazasıyla Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon Türkiye yatırımları hız kesmiyor.

Ankara Kent Park, Ankara Mamak Anatolium AVM, Forum İstanbul, Marmara Forum Istanbul, Mall of İstanbul, Ataşehir Brandium, İzmir Optimum, Samsun Piazza, Adana Optimum, Mersin Palm City Carrefour, Bodrum Midtown Ortakent, Antalya Muratpaşa, Kocaeli Symbol AVM, İzmir Balçova Ege Park, Ankara Ankamall, İskenderun Prime Mall AVM’de olmak üzere Türkiye'de toplam 16 megaspor mağazası ve e-ticaret sitesi bulunan Decathlon, Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya hızla devam ediyor.

Decathlon Çorlu mağazası açılıyor

Decathlon, Türkiye’deki on yedinci mağazası olan Çorlu mağazasını Trend Arena Alışveriş Merkezi’nde 30 Nisan’da açıyor. Mağaza, 1000 metrekare alanda 50’yi aşkın spor dalından yaklaşık 75 bin ürün sunacak.65 bin çalışanı, 8,2 milyar euro cirosu (2014) ve 21 ülkede yaklaşık 900 mağazasıyla Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. 

Decathlon Çorlu mağazası açılıyor

Trekkingden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor olması. 50 farklı spor dalında amatörden profesyonele, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun spor ekipmanları, spor tekstilleri ve aksesuarları Decathlon mağazalarında sporseverlerle buluşuyor.