Dedeman 2016'nın ilk açılışını Elazığ'da yaptı

Dedeman Grubu, 2016 yılındaki ilk açılışını Park Dedeman Elazığ ile yaptı. Genel Müdür Emrullah Akçakaya, Dedeman Grubu'nun yatırımlarına yurt içi ve yurt dışında devam edeceğini açıkladı.

Dedeman 2016'nın ilk açılışını Elazığ'da yaptı

2016'ya Park Dedeman Elazığ yatırımının açılışıyla giren Dedeman Grubu Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, Dedeman Grubu olarak yurt içi ve yurt dışı projelerine devam edeceklerini söyledi. 2016 yılına Park Dedeman Elazığ otelinin açılış heyecanı ile girdiklerini söyleyen Akçakaya: "Park Dedeman konseptimiz ile Elazığ’da konuklarımızı ayrıcalıklı hizmetlerimizle ağırlamaya devam edeceğiz. Sahip olduğu tarihi ve kültürel değerleri günümüze taşıyan Elazığ’da, 1 Ocak 2016’da açılan yeni otelimizin hem şehre hem de ülke turizmine hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

Dedeman 2016'da hangi şehirlere yatırım yapacak? Öğrenmek için tıklayın...

Park Dedeman Elazığ
Elazığ'ın merkezinde konumlandırılan Park Dedeman Elazığ, otogara 1 kilometre, havalimanına ise 13 kilometre uzaklıkta per alıyor. Hazarbaba Kayak Merkezi, Harput Tarihi Eserler Bölgesi ve Park 23 Alışveriş merkezi gibi şehrin önemli turizm merkezlerine yakın bir noktada konumlanan Park Dedeman Elazığ misafirlerini, SPA ve dünya mutfağının seçkin örneklerinin sunulduğu özel mutfağı ile ağırlamak için hazırlıklarını tamamlamış durumda.

Dedeman 2016'nın ilk açılışını Elazığ'da yaptı

Park Dedeman Elazığ bünyesinde farklı konseptlerde tasarlanan 3 süit ve 66 standart odanın yanı sıra 3 adet de engelli odası yer alıyor. Projede sigara içmeyen misafirler için de ayrıca bir kat ayrıldı. Proje bünyesinde Türk Hamamı, sauna, tuz odası, yüzme havuzu, dinlenme salonu, masaj ve cilt bakın imkanları da bulunuyor. 

Park Dedeman Elazığ'da ayrıca özel davetler için 470 metrekarelik alana sahip balo salonu ve iş dünyası için hazırlanan özel olanaklar da yer alıyor.