Dekar Asmalı Bahçeler 3. etap satışları başladı

Dekar DK imzasıyla hayata geçirilen Dekar Asmalı Bahçeler 3. etap satışları, özel bir kampanya ile başladı. Fırsat döneminde, yatırımcıya peşin alımlarda yüzde 10'luk indirim uygulanıyor.

Dekar Asmalı Bahçeler 3. etap satışları başladı

İstanbul Bahçeşehir'de Dekar DK tarafından hayata geçirilen Dekar Asmalı Bahçeler projesinin 3. etap satışları özel bir kampanya ile birlikte başladı. Yatırımcıya, peşin alımlarda yüzde 10'luk indirim olanağı sunan kampanya kapsamında. anlaşmalı bankalar aracılığıyla alınacak konut kredilerinde  de yüzde 0.75'ten başlayan faiz imkanı veriliyor. 

Rekar Asmalı Bahçeler proje fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Dekar Asmalı Bahçeler projesi
3. Köprü ve Bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken Bahçelievler'de 50 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Dekar Asmalı Bahçeler projesinin üçüncü etabı, yeni bir ödeme kampanyası ile satışına başladı. Tek kat ya da dubleks şeklinde 119 metrekare ve 188 metrekare aralığında tasarlanan proje, 228 bahçeli konuttan oluşuyor. Projede 2+1'den 5+1'e kadar değişen 8 farklı büyüklükte daire tipine yer veriliyor. Projede her eve ait 30 ila 300 metrekare arasında değişen bahçe seçeneği sunuluyor.

Dekar Asmalı Bahçeler 3. etap satışları başladı

Dekar Asmalı Bahçeler 3. etap kampanyası
Projenin yeni kampanyasında ev alacaklara peşin ödeme halinde yüzde 10 indirim imkanı sunulurken, anlaşmalı bankalar olar İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası'ndan alınacak konut kredilerinde yüzde 0.75'den başlayan faiz olanağı sunuluyor. Projede 20 bin metrekarelik park alanı yer alırken, bu park alanı üzerinde spor olanaklarına da özel bir yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Dekar Dk
Proje Bilgisi: Dekar Asmalı Bahçeler