Dekar Asmalı Bahçeler Projesi

Dekar Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de Dekar DK tarafından inşa ediliyor

Dekar Asmalı Bahçeler Projesi

Dekar Asmalı Bahçeler projesi Dekar DK tarafından Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Dekar Asmalı Bahçeler projesi 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+1 dairelerden meydana geliyor. Dekar Asmalı Bahçeler projesinde toplam 650 adet villa bulunuyor. 30 metrekare bahçelere sahip olan Dekar Asmalı Bahçeler projesinde yer alan daire büyüklükleri 119 metrekare ile 188 metrekare arasında değişiyor.

Dekar Asmalı Bahçeler projesinin 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 8 farklı tipte dairenin yer aldığı Dekar Asmalı Bahçeler projesi Mimar Deniz Çağlar Duman tarafından tasarlanıyor. 23 bin metrekare sosyal donatı alanı bulunan Dekar Asmalı Bahçeler projesi 2 etaptan meydana geliyor. Dekar Asmalı Bahçeler özellikleri arasında tenis kortları, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, futbol sahası ve seyir terası, yüzme havuzu bulunuyor.

Dekar Asmalı Bahçeler projesinde özel indirimler sunuluyor. Buna göre Dekar Asmalı Bahçeler proje fiyatları 450 bin TL'den başlıyor. Dekar Asmalı Bahçeler projesi ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sağlanıyor ve yüzde 25 peşinat verildiği takdirde yüzde 75'i banka kredisi ile ödenebiliyor.

Dekar DK Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu Dekar Asmalı Bahçeler projesi ile ilgili olarak birtakım açıklamalarda bulundu. Kuzu "Tek kat ya da dubleks olarak brüt 119 ile 188 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları da 3.500 TL ile 4.800 TL arasında değişiyor. Toplamda 228 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Bahçeler'in birinci kısmında 2+1'den 5+1'e kadar 8 farklı büyüklükte ev bulunuyor. Yaşam ve sosyal alanların kusursuz bir uyumla tasarlandığı projede, her evin 30 ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor" dedi.
 

Dekar Asmalı Bahçeler projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dekar Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de konumlandırılıyor.

Dekar Asmalı Bahçeler projesi iletişim bilgileri
+90 (212) 465 48 94-95
info@dekaryapi.com

"Dekar Asmalı Bahçeler Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Dekar Asmalı Bahçeler Projesi

Dekar Asmalı Bahçeler Projesi

Dekar Asmalı Bahçeler Projesi

Dekar Asmalı Bahçeler Projesi

Proje Bilgisi: Dekar Asmalı Bahçeler