Dekar Asmalı Bahçeler projesi

Dekar DK, Bahçeşehir'deki yeni projesi "Dekar Asmalı Bahçeler" ile daha fazla sayıda aileyi bahçeli konut sahibi yapacak.

Dekar Asmalı Bahçeler projesi

9 bin 981 metrekare alan üzerinde inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler'de 450-500 adet konutun yer alması planlanıyor. Daire büyüklükleri 91 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor. Tek kat ya da dubleks olarak brüt 119 ile 188 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları da 3.500 TL ile 4.800 TL arasında değişiyor. Toplamda 228 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Bahçeler'in birinci kısmında 2+1'den 5+1'e kadar 8 farklı büyüklükte ev bulunuyor. Yaşam ve sosyal alanların zengin olduğu projede, her evin 30 ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

dekar asmalı

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları 450 bin TL'den başlıyor. Dekar Asmalı Bahçeler ödeme planı kapsamında ise yüzde 25 peşinat verildiği takdirde yüzde 75'i banka kredisi ile ödenebiliyor.

dekar asmalı bahçeler

Dekar Asmalı Bahçeler sosyal imkanlar
Dekar Asmalı Bahçeler tenis kortları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, bisiklet yolları, futbol sahası, seyir terası ve yüzme havuzu gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.

Dekar Asmalı Bahçeler nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dekar Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de konumlandırılıyor.

asmalı bahçeler

Bir bahçenin insan hayatına kattığı duygulardan yola çıkılarak hazırlanan reklam kampanyasında sakinliği, dinginliği, mutluluğu yansıtan bir akışla, herkesin özlemini duyduğu bahçe atmosferi, reklam filminin temel fikrini oluşturdu. Büyük bir titizlikle kurgulanan ve özenle hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini uluslararası alanda birçok prestijli marka ile çalışmış olan Alman yönetmen Christian Riebe üstlendi. Bahçeli bir ev yaşamının duygusal bir tonda anlatıldığı reklam filmi, Türkiye'nin en önemli sanatçılarından İlhan Şeşen tarafından seslendirildi.

Dekar Asmalı Bahçeler iletişim bilgileri
+90 (212) 465 48 94-95

"Dekar Asmalı Bahçeler projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Dekar Asmalı Bahçeler projesi

Dekar Asmalı Bahçeler projesi

Dekar Asmalı Bahçeler projesi

Dekar Asmalı Bahçeler projesi

Proje Bilgisi: Dekar Asmalı Bahçeler