Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları!

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları lansmana özel indirimlerle konut sahiplerine sunuluyor

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları!

23 bin metrekare sosyal donatı alanına sahip olan Dekar Asmalı Bahçeler satışa çıktı. Dekar Asmalı Bahçeler'de 650 adet villa yer alıyor. Dekar Asmalı Bahçeler projesi kapsamında bulunan bu villa büyüklükleri 119 metrekare ile 188 metrekare arasında değişiyor. 8 farklı tipte dairenin yer aldığı Dekar Asmalı Bahçeler 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+1 şeklinde tasarlanıyor.

Mimar Deniz Çağlar Duman tarafından tasarlanan 23 bin metrekare sosyal donatı alanı bulunan Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatlarına değinmeden önce özelliklerinden bahsedelim. Dekar Asmalı Bahçeler tenis kortları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, bisiklet yolları, futbol sahası, seyir terası ve yüzme havuzu gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.

Tek kat ya da dubleks olarak brüt 119 ile 188 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları da 3.500 TL ile 4.800 TL arasında değişiyor. Toplamda 228 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Bahçeler'in birinci kısmında 2+1'den 5+1'e kadar 8 farklı büyüklükte ev bulunuyor. Yaşam ve sosyal alanların kusursuz bir uyumla tasarlandığı projede, her evin 30 ile 300 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları 450 bin TL'den başlıyor. Dekar Asmalı Bahçeler ödeme planı kapsamında ise yüzde 25 peşinat verildiği takdirde yüzde 75'i banka kredisi ile ödenebiliyor.

Dekar Asmalı Bahçeler nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Dekar Asmalı Bahçeler Bahçeşehir'de konumlandırılıyor.

Dekar Asmalı Bahçeler iletişim bilgileri
+90 (212) 465 48 94-95
info@dekaryapi.com

 

"Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları!

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları!

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları!

Dekar Asmalı Bahçeler satış fiyatları!

Proje Bilgisi: Dekar Asmalı Bahçeler