Dekar Asmalı Hayat, lansman avantajlarıyla satışta

Bahçeli ev konseptinin son yıllarda geliştirilen dikkat çekici projelerinden olan Dekar Asmalı Hayat, lansmana özel fiyat avantajlarıyla satışa sunuldu. Projede konutlar, metrekaresi 3.900 TL'den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor

Dekar Asmalı Hayat, lansman avantajlarıyla satışta

Dekar Yapı'nın Beylikdüzü'nde inşa ettiği Dekar Asmalı Hayat projesinde konutlar, lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. 78 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen proje 244 bahçeli evden oluşacak. 150 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip projede fiyatlar, metrekare başına 3.400 TL'den başlıyor. 

Dekar Asmalı Hayat projesi
Bahçeli ev konseptinin son yıllardaki en dikkat çekici projelerinden biri olan Dekar Asmalı Hayat projesinin lansmanı bugün yapıldı. 78 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen proje, deniz manzarası ve bahçeli ev konseptini ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı hedefliyor. Beylikdüzü-Yakuplu bölgesinde hayata geçirilen projede 3+1, 4+1 ve 5+1'lerden oluşan toplam 7 tip konut ve ticari üniteler yer alıyor. 

Dekar Asmalı Hayat, lansman avantajlarıyla satışta

Metrekaresi 3.900 TL'den başlayan fiyatlarla
Dubleks ya da tek kat şeklinde dizayn edilen projelerde daireler 149 ila 361 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olacak. 244 dairenin yer alaca projelerin bahçe genişlikleri ise 30 ila 250 metrekare arasında değişecek. Projede, yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, tenis kordu ve çocuk oyun alanları gibi geniş sosyal imkanlar da bulunacak.

Dekar Asmalı Hayat projesinde bir çok ailenin bahçeli ev sahibi olma şansını değerlendireceğini söyleyen Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, bahçeli evleri ulaşılabilir fiyatlarla sunduklarını söyledi. Dekar Yapı projelerini bekleyen bir müşteri kitlesinin var olduğunu vurgulayan Kuzu:

"Ön talep topladığımız dönemde gördüğümüz ilgi de bunu kanıtladı. İnsanların bahçeli ev sahibi olma isteğini görüyor, bu doğrultuda da ayrıcalıklı projeler geliştirmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı

Firma Bilgisi: Dekar Yapı
Proje Bilgisi: Dekar Asmalı Hayat