Dekar Asmalı Hayat

Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü’nde Dekar Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Dekar Asmalı Hayat

Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü’nde Dekar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Dekar Asmalı Hayat 78 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 7 farklı konut tipinin bulunduğu Dekar Asmalı Hayat’ta toplam 244 adet ev bulunuyor. Dekar Asmalı Hayat 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Dekar Asmalı Hayat daire büyüklükleri 149 metrekare ile 361 metrekare arasında değişiyor.

Dekar Asmalı Hayat teslim tarihi
Dekar Asmalı Hayat teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Dekar Asmalı Hayat ödeme planı
Dekar Asmalı Hayat ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat  + yüzde 75 banka kredisi yer alıyor.

Dekar Asmalı Hayat fiyatları
Dekar Asmalı Hayat fiyatları son güncellemelere göre şöyle;  ikiz dublekslerin fiyatı 1 milyon 800 bin TL ile 1 milyon 900 TL arasında, 3+1 dublekslerin fiyatları 664 bin TL ile 715 bin TL arasında, tek katlı bahçe katı evler ise 760 bin TL ile 899 bin TL arasında, 4+1 evler ise 664 bin TL ile 1 milyon 140 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Dekar Asmalı Hayat ticari birimler
Dekar Asmalı Hayat ticari birimler toplam  4 bin 350 metrekarelik alan üzerinde yer alıyor. A, B ve C Bloklarından oluşan ikiz bahçeli, sıralı ve normal ev tipleri projede bulunuyor.

Dekar Asmalı Hayat özellikleri
Dekar Asmalı Hayat özellikleri arasında  basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness salonu, tenis kortu, bisiklet parkurları ve özel yürüyüş alanları yer alıyor.

Dekar Asmalı Hayat nerede?
Dekar Yapı tarafından 78 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü’nde yer alıyor. Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü - Yakuplu'da konumlandırılıyor.

Dekar Asmalı Bahçeler iletişim bilgileri
Telefon: 875 05 01
http://www.dekaryapi.com

 

Firma Bilgisi: Dekar Yapı
Proje Bilgisi: Dekar Asmalı Hayat