Dekar Asmalı Hayat'ın ön satışları başladı

Dekar Yapı yeni projesi Dekar asmalı Hayat'ta ön satış dönemi başladı. Proje 78 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor

Dekar Asmalı Hayat'ın ön satışları başladı

Geliştirdiği bahçeli ev projeleriyle dikkat çeken Dekar Yapı, Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği son yatırımı Dekar Asmalı Hayat'ın ön satışına başladı. Bahçeli bir yaşam ve deniz manzarası sunan Dekar Asmalı Hayat projesi, 78 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek. Toplam 244 bahçeli evden oluşan projenin lansmanı için de Kasım ayı bekleniyor.

Dekar Asmalı Hayat projesi
Bahçeli ev konseptinin önde gelen temsilcilerinden Dekar Yapı, yeni projesini Beylikdüzü'nde hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bahçeşehir Asmalı Evler, Dekar Asmalı Sokaklar ve Dekar Asmalı Bahçeler gibi projeleri hayata geçiren firma, Beylikdüzü'nün Yakuplu beldesindeki yeni projesi Dekar Asmalı Hayat için de ön satışa başladığını duyurdu.

78 bin metrekarelik alan
Ulaşılabilir fiyatlarla ve deniz manzaralı olarak sunumu yapılacak olan Dekar Asmalı Hayat projesi 78 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. Projede tek kat ya da dubleks seçenekleri bulunuyor. Dairelerin toplam genişliği ise 149 ila 361 metrekare aralığında değişebiliyor. Oda sayısı olarak da 3+1, 4+1 ve 5+1'den oluşan 7 farklı konut tipi ve ticari üniteler içeren Dekar Asmalı Hayat'ta her ihtiyacı uygun bahçeli ev seçenekleri sunuluyor.

Ulaşım kolaylığıyla da dikkat çeken Dekar Asmalı Hayat projesi havaalanı ve karayolu kesişme noktalarına yakınlığı,, bahçeli ev ve ticari üniteleri yanında geniş sosyal imkanlarıyla da seçkin projeler arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. 

Firma Bilgisi: Dekar Yapı
Proje Bilgisi: Dekar Asmalı Hayat