Deko Trend öneriler 2: Yaz sofraları ile keyif zamanı

Sıradan bir akşam yemeği de, formal bir davet de farklı aksesuarlar, şık yemek takımları ve biraz taze çiçek ile renkli bir ortam oluşturabilir

6 Temmuz 2012 / emlakwebtv / Fatoş Osmanağaoğlu

Sıradan bir akşam yemeği de, formal bir davet de farklı aksesuarlar, şık yemek takımları ve biraz taze çiçek ile renkli bir ortam oluşturabilir.

İyi bir masa dekorasyonu için önce stilinizi belirlemelisiniz. Doğayla içiçe, kır masası veya beyaz güllerle süslenmiş, zarif ve sade yemek takımlarıyla formel ve şık bir masa. 

Masanızın dekorasyonunu oluştururken yaşam tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Kombinasyonları yaparken eski ve yeni aksesuarları veya bardak ve yemek takımlarını birarada kullanabilirsiniz. 

Bazen tek bir havalı parça bile fark yaratabilir. Mesela güzel bir örtü. Masanızın dekoratif parçalarını ortama göre seçin. Samimi, kır masası veya romantik bir akşam yemeği. Hepsi için farklı  aksesuarlarla şık bir masa yaratabilirsiniz. Sadece çiçekler, mumlar veya runnerların değiştirilmesi ile bile konseptinizi değiştirebilirsiniz.

Tasarladığımızda, evde bir yaz bahçesi hissi yaratmak veya bahçede romantik bir masa hazırlamak , keyifli bir yaz buluşması için hepsi mümkün.