Dekon Suadiye Ametist Projesi

Dekon İnşaat imzası ile yükselen Dekon Suadiye Ametist Projesi 5 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Dekon Suadiye Ametist Projesi

Dekon İnşaat imzası ile yükselen Dekon Suadiye Ametist Projesi 5 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 152 adet konutun yer aldığı projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Dekon Suadiye Ametist projesi satılık daire büyüklükleri ise 90 metrekareden başlıyor. 

Dekon Suadiye Ametist projesi teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Projenin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; güvenlik, adalar manzarası, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, basketbol sahası, kafe, kamelya, kapalı otopark, voleybol sahası, fitness merkezi, güneşlenme terası gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise; ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Dekon Suadiye Ametist Projesi

Dekon Suadiye Ametist projesi fiyatlarının 810 bin lira ile 2 bin 500 lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Ametist projesi detaylarını için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 3 blok olarak yükselen Suadiye Ametist projesinde daireler deniz manzarasına sahip. 

İstanbul Suadiye'de yükselen Dekon Suadiye Ametist projesi Bağdat Caddesi'ne 350 metre mesafede. İstanbul'un en değerli semtlerinden biri olan Suadiye'de yükselen projenin tamamlandığında yüksek prim yapması bekleniyor. Zemin Etüdü yapılmış olan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Dekon Suadiye Ametist Projesi

Dekon Suadiye Ametist adres bilgisi : Emin Ali Paşa Caddesi Turşucudere Sokak No: 36 Suadiye - Kadıköy - İstanbul 

Dekon Suadiye Ametist iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 361 02 50 - 51 
Web adresi : www.dekonametist.com
E-posta adresi : info@dekonametist.com

Firma Bilgisi: Dekon Inşaat
Proje Bilgisi: Dekon Suadiye Ametist