Dekon Suadiye Ametist projesi!

Bağdat Caddesi’ne yakın olmasıyla ön plana çıkan Dekon Suadiye Ametist projesi, Dekon İnşaat imzası taşıyor

Dekon Suadiye Ametist projesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın en köklü semtlerinden Suadiye’de yükselen Dekon Suadiye Ametist, Dekon İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projenin 2016 yılının son çeyreğinde sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Toplam 5 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kurulan Dekon Suadiye Ametist projesi, 3 blokta 152 adet daireden meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1 daireler ile 3+1, 4+2 teraslı ve dubleks daire tiplerine yer veriliyor.

Dekon Suadiye Ametist projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; fitness salonu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, zen bahçesi, çok amaçlı açık spor alanları, iki katlı kapalı otopark alanı ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcut.

Tüm bunların yanı projede; rezidans hizmetleri, toplantı salonu, sanat galerisi, kafe, jakuzili açık yüzme havuzu ile yetişkinler ve çocuklar için daha bir çok sosyal aktivite alanı yer alıyor.

Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede bulunan Dekon Suadiye Ametist; Bostancı İskelesi’ne, metro durağına ve tren istasyonuna yürüme mesafesinde konumlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Dekon Inşaat
Proje Bilgisi: Dekon Suadiye Ametist