Dekorasyonu size özel bir ev istemez misiniz?

Dumankaya Collection’da, shell* olarak teslim edilen dairlerini müşteriler Dumankaya Collection Serisi Ürünler’le kendileri dekore edecekler

Dekorasyonu size özel bir ev istemez misiniz?

26 Kasım 2012 / emlakwebtv
350 milyon TL’lik yatırım değeriyle Esenyurt Bahçeşehir’e yeni bir soluk getirecek olan Dumankaya Collection, 1589 daireden ve geniş bir ticari alandan oluşuyor. Mimarinin ön plana çıktığı projede konut alanı ile ticari alanın bağlantısı katlı havuzlar ve İspanyol merdivenleri ile sağlanacak. Dükkan ve ticari alanların önlerinde gezinti yolları ve yeme içme alanları bulunurken, büyük süs havuzu ve ışık oyunları ile fıskiyelerin çevreye farklı bir görünüm kazandırması hedefleniyor. Geniş yeşil alanlara sahip bu bölge de ferah bir alışveriş için dört dörtlük bir atmosfer sunulacak. Ayrıca, Dumankaya Collection’da showroom’u ve servis alanlarıyla kapsamlı bir auto center da yer alacak.

2010 yılında lanse edilen ve 3 yılda yatırımcısına yüzde 85 varan oranlarda kazandıran Modern projesinden sonra, Dumankaya Collection hem oturum hem de yatırım için cazip fırsatlar sunuyor. İlk 100 konut satışı için 1+1 tip konutların 89 bin TL’den, 2+1 tip konutların 139 bin TL’den ve 3+1 tip konutların 219 bin TL’den başladığı projede, fiyatlar lansman ile birlikte yüzde 5’e varan oranda yükselecek.
Dekorasyona hazır shell teslim* olarak verilecek olan proje böylece sektörde bir ilke imza atacak. Müşterilerin dairelerini Dumankaya Collection serisi ürünleriyle kendi zevklerine göre tasarlayabilecekleri, kişiselleştirilmiş dekorasyon seçenekleriyle öne çıkan proje hakkında detaylı bilgi için www.dumankaya.com adresine tıklayabilirsiniz.
Shell teslim; kaba kabuk inşaatı tamamlanmış olarak yapılan daire teslimlerine verilen addır.