Delta Deluxe Beylikdüzü daire fiyatları 299 bin TL’den başlıyor!

Daire teslimleri hemen yapılan Delta Deluxe Beylikdüzü projesinde 2+1 dairelerin fiyatı minimum 299 bin TL’den başlıyor

Delta Deluxe Beylikdüzü daire fiyatları 299 bin TL’den başlıyor!

Delta Holding tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilen Delta Deluxe’te anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Kalan dairelerin satışı devam eden projede rezidans daireler, otel binası ve alışveriş merkezi yer alıyor.

Toplam 15 bin metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerinde yükselen Delta Deluxe Beylikdüzü’nün 10 bin metrekarelik kısmı yeşil alandan oluşuyor. 3 blok halinde hayat bulan proje, bölgede farklı, yeni ve ferah bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

Eskijiji Bazaar binasının hemen arkasındaki arsa üzerinde konumlanan Beylikdüzü Delta Deluxe; metrobüs durağına, E-5 karayoluna ve Tem otoyoluna 1 dakika, Marmara Park AVM ile Torium AVM’ye 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakikalık mesafede bulunuyor.

İçerisinde bir ilköğretim okuluna da yer verilen Delta Deluxe Beylikdüzü projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde; spa merkezi, spor salonu, lobi, güvenlik hizmeti ve otopark alanları yer alıyor.

Aylık 2 bin TL tutarında kira garantisi verilen Beylikdüzü Delta Deluxe projesinde 2+1 dairelerin fiyatı minimum 299 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olabilmek için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor ya da banka kredisi kullanarak uygun vade seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Delta Grup
Proje Bilgisi: Delta Deluxe