Delta Dubai Tower Projesi!

Delta İzsiz Holding imzası ile İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Delta Dubai Tower projesi teslimleri 2018 yılında yapılacak

Delta Dubai Tower Projesi!

Delta İzsiz Holding imzası ile İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Delta Dubai Tower projesi teslimleri 2018 yılında yapılacak. 

21 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen proje 1606 adet rezidans ve ofisten meydana geliyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen projede daire alanları 50 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor. 

Açık yüzme havuzu, süs havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu gibi sosyal imkanların yer aldığı projenin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Delta Dubai Tower fiyatları ise 240 bin lira ile 720 bin lira arasında değişiyor. Projede peşinat olarak konut bedelinin yüzde 20'si ödeniyor. Kalan bedelin ödemesi ise teslimde kredi ile yapılıyor. 

Delta Dubai Tower projesi İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor. Proje E-5 ve metrobüse yürüme mesafesinde yükseliyor. Ofis ve rezidanslardan oluşan Delta Dubai Tower projesi yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 

3 kuleden oluşacak projenin 10 bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrılıyor. Projede 1+0 daireler 50 metrekarei 1+1 daireler 95 metrekare, 2+1 daireler 125 metrekare, 3+1 daireler ise 140 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Delta Dubai Tower adres bilgisi : Güzelyurt Mahallesi. 1076. Cadde. Esenyurt - İstanbul 
Delta Dubai Tower iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 4 134 
Web adresi : www.deltadubaitower.com
E-posta adresi : bilgi@deltaholding.net

Firma Bilgisi: Delta İzsiz Holding
Proje Bilgisi: Delta Dubai Tower