Deluxia Dragos’ta 72 ay 0 faiz

Teknik Yapı, Maltepe’de inşa ettiği Deluxia Dragos projesinde ki dairelere, 72 ay vadeli yüzde 0 faiz kampanyası başlattı

Deluxia Dragos’ta 72 ay 0 faiz

30 Haziran 2012 / emlakwebtv

Teknik Yapı, Maltepe’deki Deluxia Dragos projesindeki dairelere yönelik özel bir kampanya başlatarak, 72 aylık vadedeki faiz oranlarını sıfırladı. Kampanya Kapsamında, fiyatların 148 bin 500 liradan başladığı deniz manzaralı daireler,  Teknik Yapı bünyesinde 1.031 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuluyor. 

E-5’in hemen yanı başında, yeni adliye binasına komşu 500 dairelik Deluxia Dragos projesinde stüdyodan 3+1’e kadar farklı tipte daireler bulmak mümkün. 

Kampanya kapsamında ayrıca, verilen peşinat tutarına göre farklı ödeme koşulları da bulunuyor. Bu alternatifler içinde isteyene 0 peşinat ve 48 ay sıfır faiz imkanı, isteyene ara ödemesiz, aylık 1.019 liradan başlayan ve 120 ay vade imkanı da sunuluyor.

Banka kredisi için farklı ödeme planları

Teknik Yapı, Deluxia Dragos’tan banka kredisi kullanarak daire almak isteyenlere de farklı ödeme planları sunuyor. Bunlardan ilki, peşinatsız, 2013 ve 2014’de iki ara ödeme seçeneği ve 36 ay vadeye kadar sıfır faiz planı, ikincisi ise, 120 aya kadar vadeli, yüzde 0,47 ila yüzde 0,91 faizli ödeme planı.

Üç cepheden deniz manzarasına sahip

Dairelerin yüzde 50’sinden fazlasında kat bahçesi veya balkon bulunan ve üç cephesinden deniz manzarasına sahip olan Deluxia Dragos’ta, Fitness Center, Step, aerobik, plates merkezi, Türk hamamı, sauna,  steamroom, masaj odaları, çocuk kulübü, TV odası, kütüphane, toplantı odası, dinlenme odaları, gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. Ayrıca bina dışında, açık yüzme havuzu, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu parkuru gibi açık sosyal donatılar da mevcut. Homeoffice konseptinde inşa edilen proje Kasım 2013 ve Haziran 2014’de iki etap halinde teslim edilecek. 

Proje Bilgisi: Deluxia Dragos