Deluxia Dragos’ta teslimler başladı

Batı Ataşehir ’de ses getiren Deluxia Projesi’nin devamı olan Deluxia Dragos’ta daire teslimleri söz verildiği tarihte başladı

Deluxia Dragos’ta teslimler başladı

03.01.2014 / Posta Gazetesi 

Teknik Yapı Deluxia Dragos dairelerinin sahiplerine taahhütte bulunduğu tarihte dairelerini teslim etmeye başladı. İstanbul’un gözde yerlerinden olan Dragos’ta denizin çok yakınında kurulan Deluxia Dragos ayrıca Kartal’da yapılan dünyanın en büyük Adliye Sarayı’na yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Teknik Yapı’nın marka olmasındaki en büyük etkenin güven olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, “Bugüne kadar bizden daire alanların güvenini hiç boşa çıkarmadık. Daire satışından, teslim sonrasına kadar hep yanında olduk. Bizi biz yapan, Teknik Yapı ismini marka haline getiren tek şey, bizden daire alan dostlarımızın duyduğu güvendir. Bu güveni, kalitemizle, zamanında teslimle ve kazancımızı paylaşarak pekiştiriyoruz” açıklamasında bulundu.

Zengin seçenekler

Dairelerin yüzde 50’sinden fazlasında kat bahçesi veya balkon bulunan ve üç cephesinden deniz manzarasına sahip olan Deluxia Dragos’ta ağırlıkta 1+1 olmak üzere stüdyo’dan 3+1 tipi daireye kadar farklı seçenekler yer alıyor. Fitness Center, Step, aerobik, plates merkezi, Türk hamamı, sauna,  steamroom, masaj odaları, çocuk kulübü, TV odası, kütüphane, toplantı odası, dinlenme odaları, site lokalinin bina içinde projelendirilirken, bina dışında ise açık yüzme havuzu, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Deluxia Dragos