Demir Anatolia Beylikdüzü!

Demir İnşaat güvencesi ile hayata geçirilecek olan Demir Anatolia Beylikdüzü Yakuplu bölgesinde inşa edilecek

Demir Anatolia Beylikdüzü!

Demir İnşaat güvencesi ile hayata geçirilecek olan Demir Anatolia Beylikdüzü Yakuplu bölgesinde inşa edilecek. Demir Anatolia projesi, Yakuplu Polis Karakolu'nın hemen yanındaki arsa üzerinde yükselecek.

Daire, villa ve dükkanlardan oluşacak olan Demir Anatolia Beylikdüzü projesinde daire alanları henüz belirlenmedi. Yakında sarışa çıkması planlanan Demir Anatolia projesinde ön talep toplanmaya başladı. Projenin detaylarının Mayıs ayında açıklanması bekleniyor. 

95 bin 730 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Beylikdüzü Demir Anatolia projesi toplam 708 adet daire, villa ve dükkandan meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 3,5+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Demir Anatolia fiyatları ve ödeme seçenekleri ise henüz belirlenmedi. 

Demir Anatolia Beylikdüzü!

Demir İnşaat Demir Anatolia projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, güneşlenme terası, market, kafe, kapalı otopark, restoran, süs havuzu, tenis kortu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Akıllı ev sistemleri ile donatılan projenin dairelerinde ebeveyn banyosu, balkon, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 8 blokta 680 adet daire, 28 adet villa ve 57 adet ticari üniteden meydana gelen Demir Anatolia teslimlerinin 2018 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Anatolia