Demir Anatolia teslimleri 2018 yılında!

Demir İnşaat'ın İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Demir Anatolia teslimlerinin 2018 yılında başlaması bekleniyor

Demir Anatolia teslimleri 2018 yılında!

Demir İnşaat'ın İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Demir Anatolia teslimlerinin 2018 yılında başlaması bekleniyor. Daire, villa ve dükkanlardan oluşacak olan projenin çok yakında satışa çıkması bekleniyor. 

2018 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Demir Anatolia Beylikdüzü  projesi Beylikdüzü Yakuplu bölgesinde hayat bulacak. Proje, Yakuplu'da Polis Karakolu'nun hemen yanında yer alan arsa üzerinde konumlanacak. 

Demir Anatolia teslimleri 2018 yılında!

95 bin 730 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Beylikdüzü Demir Anatolia toplam 798 adet daireden meydana geliyor. Ön talep aşamasında olan projenin detaylarının Mayıs sonunda açıklanması bekleniyor. 

Demir Anatolia fiyatları, daire tipleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. 8 blokta 680 adet daireden oluşan projede 28 adet villa ve 57 adet ticari ünite bulunuyor. 

Demir Anatolia teslimleri 2018 yılında!

Demir Anatolia projesinin konut satın alacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, güneşlenme terası, market, restoran, süs havuzu, yürüyüş parkuru, kapalı otopark ve tenis kortu bulunuyor. 

Daireleri akıllı ev sistemleri ile donatılan Demir Anatolia Beylikdüzü projesinde ön talep toplanıyor. Mayıs sonunda detaylarının belli olması beklenen proje Beylikdüzü'ne yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Demir İnşaat imzası taşıyor. Demir Anatolia'da teslimlerin 2018 yılında yapılması bekleniyor

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Anatolia