Demir İnşaat "Bayim Olur musun?" fuarında

Demir İnşaat bu sene 15-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek "Bayim Olur musun?" fuarında yatırımcılarla buluşmaya hazırlanıyor

Demir İnşaat

Bu sene 15-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında yatırımcılarla buluşacak. CNR Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan fuar, bu yıl da binlerce yatırımcı ve girişimciyi aynı çatı altında buluşturacak.

Uluslararası markalar ve girişimciler bir arada
Türkiye'nin ve sektörün en önemli fuarlarından biri olan Bayim Olur musun?" fuarı yerli ve yabancı çok sayıda firmanın katılımıyla yapılacak. Fuarla ilgili bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir: 

"“Türkiye’nin önemli fuarlarından biri olan “Bayim Olur musun?”  fuarı her geçen yıl önemini artırıyor. Yerli ve yabancı yatırımcının yanı sıra girişimciler de fuarda yer alıyor. Demir İnşaat olarak bu fuardaki büyük fırsatı gördük ve ticari alan yatırımcısına ulaşmak için yerimizi aldık. Şu an fuarda yer alan tek inşaat firmasıyız ve hem markalara hem de yatırımcılara Beylikdüzü’nün en güzel lokasyonundaki ticari alanlarımızı sunacağız.” dedi. 

Demir İnşaat "Bayim Olur musun?" fuarında

Demir Romance'nin tanıtım yapılacak
4 gün boyunca devam edecek olan fuarda Beylikdüzü'nde yükselen Demir Romance ve Büyükçekmece'de hayat bulan Demir La Vida projesinin sunumu yapılacak. 

Demir Romance projesi
Eylül ayında gerçekleştkirilen Işın Karaca Konseri ile hayatı başladığı Demir Romance projesinde 776 konut ve 28 villa yanında 60 ticari birim yer alıyor. İStanbul'un en büyük kent parkı olarak kabul edilen Yeşil Vadi ile E-5 karayolu kenarında konumlanan proje, yürüyüş ve bisiklet yolu gibi sosyal imkanlara sahip. Kendine ait otoparkları, iç ve dış terasları ile dikkat çeken projede daireler 6 metrelik tavan yüksekliğine sahip...

Demir La Vida
Toplam 5 blok üzerinde Akıllı Ev Teknolojileari ile donatılmış 379 konut ve 29 ticari ünitenin yanı sır bir de otel içeren Demir La Vida ise 42 bin metrekarelik arsa üzerinde 110 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Projede 62 bin 410 metrekare satılabilir konut alanı ve 19 bin 500 metrekare ticari alan yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir La Vida