Demir İnşaat Dünya Windsurf şampiyonasında

Beylikdüzü Sörf Kulübü’nde gerçekleştirilen uluslararası RS: One World Windsorfing Championsip’e en büyük desteği Demir İnşaat veriyor

Demir İnşaat Dünya Windsurf şampiyonasında

14 Ağustos 2013 / emlakwebtv
Beylikdüzü Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen ve dünya üzerindeki en elit 60 sporcunun katılımı ile Beylikdüzü Sörf Kulübü’nde gerçekleştirilen uluslararası RS: One World Windsorfing Championsip’e en büyük desteği Demir İnşaat veriyor.

Demir: “Spora destek vermeye devam edeceğiz”
13-17 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyaca ünlü sörf sporculara kucak açan şampiyona ile ilgili konuşan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, sporun her dalını desteklenmesi gerektiğini ve böylece Türkiye’nin adının başarılı bir şekilde duyurulması gerektiğini söyledi. Hamit Demir, “ Bizler Demir İnşaat olarak, sadece konut üretip satmıyoruz, aynı zamanda belediyelerimizin ve şirketlerinin düzenlemiş oldukları uluslararası organizasyonlara da destek veriyoruz. Şimdiye kadar birçok belediyeyle işbirliği yaptık. Şimdi ise Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Sörf Kulübü’nün birlikte düzenlediği uluslararası RS: One World Windsorfing Championsip’e destek veriyoruz.” Dedi.

Kalbimiz ve gönlümüz Türk sporcu kardeşlerimizle
Dünyanın farklı yerinden sporcuların katıldığı yarışmada tüm sporculara başarı dileklerini ileten Hamit Demir, “şampiyonaya Türkiye’nin yetiştirdiği sporcular ev sahipliği yapıyor. Ayrıca İsrail, Honk Kong, Fransa gibi ülkelerin önemli sporcuları katılıyor. Tabi bu yarışmada iyinin kazanmasını istiyoruz. Kalbiminiz ve gönlümüz Türk sporcu kardeşlerimizle birlikte” dedi.

Firma Bilgisi: Demir Inşaat