Demir İnşaat İran atılımı için hazır

Demir İnşaat, Uluslararası ambargonun kaldırılmasıyla birlikte inşaat şirketlerinin görüş alanına giren İran'ın en önemli gayrimenkul fuarlarından bir olan Property Expo 2016'da İstanbul'u temsil eden tek firma oldu

Demir İnşaat İran atılımı için hazır

Demir İnşat, 23-26 Şubat tarihleri arasında İran'da gerçekleşen Property Expo 2016'ya İstanbul'dan katılan tek inşaat şirketi oldu. Fuarda Yakuplu'da başlayacak olan projesinin tanıtımını yapan Demir İnşaat, böylece uluslararası ambargonun ardından global pazarlara açılan dev İran pazarına yönelim stratejisi açısından da önemli bir adım atmış oldu. 

İran'ın dev potansiyeli
İran pazarını değerlendiren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, İran pazarına hızlı bir reaksiyon göstererek sektör için öncü bir rol oynadıklarını söyledi. İran fuarına katılan ilk Türk firması olarak İstanbul tanıtımını gerçekleştirmenin gurur verici olduğunu belirten Hamit Demir:

"Fuarda dört projemizle boy gösterdik. Fuara katılan firmalar arasında en büyük ilgiyi İstanbul’u göz alıcı standıyla temsil eden Demir İnşaat standı çekti. Yoğun ilgi karşısında soluksuz tempoyla çalışan 10 kişilik satış ekibimiz ortaya çıkan tablodan oldukça memnundu." ifadelerini kullandı.

Demir İnşaat İran atılımı için hazır

Demir İnşaat İranlı misafirlerini arayacak
Hamit Demir, Ziyaretçilerin Demir İnşaat projelerine büyük bir beğeni gösterdiğini ve şirketin projelerini yerinden görmek için randevu talebinde bulunduklarını da vurgulayarak, 21 Mart'ta başlayacak ve 15 gün devam edecek olan Nevruz tatilinde de 150 İranlı misafirini ağırlayacaklarını vurguladı. 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat