Demir İnşaat'tan "Ayışığı Butik"

Demir İnşaat'ın hayata geçirdiği Ayışığı konseptinin üçüncü etabı olan Ayışığı Butik, Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor

Demir İnşaat'tan

Demir İnşaat'ın büyük ilgi çeken Ayışığı konseptinin üçünücü ayağı Ayışığı Butik ismiyle Beylikdüzü'nde hayata geçiyor. Toplam 106 rezidans konutun yer alacağı projede satış fiyatı, metrekaresi 3 bin 600 TL olarak belirlendi. Projenin 2016 yılı Ağustos ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor

Demir İnşaat'tan yeni aşığı projesi: Ayışığı Butik
Demir İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilecek olan Ayışığı Butik Projesi 14 bin metrekarelik inşaat alanında yükselecek ve bünyesined 108 rezidans daire ve 15 adet ticari birim yer alacak. Ağustos 2016 tarihinde teslim edilecek porjeyle ilgili bir açıklama yapan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, projenin yatırımcısına yüksek bir getiri sunacağını söyledi. Demir:

" Demir İnşaat olarak Ayışığı konsepti ile konut sektöründe tüketicilerin her türlü ihtiyacına hitap eden bir konsept yarattık. Sosyal alanlarından yeşil donatılarına kadar insanlara mutlu, huzurlu bir yaşam sunan bu konseptimiz büyük beğeni topladı. Projemizin ilk iki etabına yatırım yapan müşterilerimiz yüksek kazanç sağlamanın ve huzurlu bir oturumun mutluluğunu yaşıyorlar.” dedi.

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Ayışığı Butik