Demir İnşaat'tan Babalar Günü fırsatı

Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Demir Romance projesinde Babalar Günü'ne özel bir kampanyaya başladı. Kampanya Temmuz ayına kadar devam edecek

Demir İnşaat'tan Babalar Günü fırsatı

Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde inşa ettiği Demir Romance projesinde Babalar Günü'ne özel bir kampanyanın startını verdi. "Bu 10 Numara Kampanyayı Ancak Babanız Yapar" ismini taşıyan kampanya ile yatırımcıya, kat bahçeli evlerdeki yüzde 10 iskontoya ek olarak 10 bin TL'lik indirim fırsatı sunuluyor.

Demir Romance'de Babalar Günü Kampanyası Temmuz'a kadar sürecek
Demir İnşaat, Babalar Günü fırsatı ile Demir Romance projesinden ev almak isteyen yatırımcıya özel fırsatlar hazırladı. Kampanya kapsamında projeye yatırım yapmak isteyen yatırımcıya yüzde 10 iskonto+10 bin TL indirim olanağı sunuluyor. Ağustos ayında hayatın başladığı projede kalan sınırlı sayıda dairenin genişlikleri 119-161 metrekare arasında değişecek. Demir İnşaat'ın Babalar Günü kampanyası Haziran ayı boyunca devam edecek.

Demir İnşaat'tan Babalar Günü fırsatı

Demir Romance projesi
Toplam 7 blok üzerinde 776 rezidans konut ve 28 adet villadan meydana gelen Demir Romance'de yer alan ticari birimlerin büyük bir kısmının kiralaması ile tamamlandı. Proje sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak faliyet gösteren ticari birimlerde, Türkiye'nin önemli markaları faaliyet gösteriyor. 

Demir Romance, E-5’e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakikalık uzaklıkta konumlanırken, TEM bağlantı yoluna da özel araç ile 5, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakikada ulaşım olanağı sunuyor

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Romance