Demir İnşaat'tan beş yıldızlı yatırım

Demir İnşaat Demir La Vida kapsamında yeni bir otel projesini de hayata geçirmeye hazırlanıyor. Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en lüks oteli olacak proje, 2016 yılında işletmeye açılacak

Demir İnşaat'tan beş yıldızlı yatırım

Demir İnşaat, inşaat çalışmaları tüm hızıyla üren Demir La Vida projesi kapsamında bölgenin en lüks otelini de işletmeye açmaya hazırlanıyor. 2016 yılında Demir La Vida projesiyle eş zamanlı olarak tamamlanacak olan otel, çok amaçlı kongre salonları, büyük toplantı odaları ile önemli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 

Demir İnşaat'tan dev yatırım
İstanbul'un artan turizm potansiyelini karşılamayı planlayan Demir İnşaat, La Vida projesi kapsamında Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en lüks otelini de işletmeye açmaya hazırlanıyor. 200 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek olan 5 yıldızlı otel, 2016 yılında tamamlanacak.Türkiye'yi ve İstanbul'u görmek isteyen turist sayısının her geçen gün arttığını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 

Bu durumu gören yabancı turizm zincirleri de Türkiye’ye yatırım yapma yarışına girmiş durumdalar. Son yıllarda gelen otel zincirleriyle birlikte Uzak Asya’dan Amerika’ya kadar dünyanın en önemli otel zincirleri Türkiye’de yatırım yaptı. Demir İnşaat olarak yapacağımız bu otel yatırımı şimdiden yerli-yabancı otel zincirlerinin ilgisini çekmiş durumda. Daha lansmanını yapmadan otel projemizi duyan yatırımcılar otelimizi işletmek üzere bizimle görüşmek istiyorlar” dedi.

Akıllı ev teknolojisi ve Demir La Vida
5 blok üzerinde toplam 379 konut ve 30 ticari üniteden oluşan Demir La Vida, 42 bin metrekareyi aşan bir arsa üzerinde yükseliyor. 550 adedi kapalı olmak üzere toplam 730 araçlık otopark alanına sahip Demir La Vida Projesinde büyüklükleri 61 ile 500 m2 arasında değişen 1+1 daire tipinden 4,5 +1’e kadar farklı ihtiyaçlara hitap eden konut mevcut.

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir La Vida