Demir İnşaat'tan "Büyükçekmece Basketbol takımına destek

Demir İnşaat ile Basketbol Süper Ligi'nin yeni temsilcilerinden Büyükçekmece Basketbol Takımı arasında sponsorluk anlaşması imzalandı

Demir İnşaat'tan

Demir İnşaat, Basketbol Süper Ligi'nin yeni temsilcisi Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın isim sponsoru oldu. Demir İnşaat ile Büyükçekmece Basketbol takımı arasındaki sponsorluk anlaşması bugün imzalandı.

Demir İnşaat'tan spora destek
Türk gayrimenkul sektörünün önemli markalarından Demir İnşaat, Büyükçekmece Basketbol Takımı'na isim sponsoru oldu. 2015-2016 sezonunda Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek Büyükçekmece Basketbol Takımı ile Demir İnşaat arasındaki sponsorluk anlaşması bugün CVK Hotels&Resorts Park Bosphorus'ta düzenlenen bir tören ile imzalandı.İnza töreni sırasında Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir de hazır bulundu. 

Demir İnşaat'tan "Büyükçekmece Basketbol takımına destek

Sponsorluk anlaşması vesilesiyle bir açıklama yapan Hamit Demir, Demir İnşaat isminin artık yalnızca şantiyelerde değil, basketbol sahalarında da duyulacağını belirterek:

"Bugün sponsoru olarak burada bulunduğumuz Büyükçekmece Basketbol Takımı, hızlı bir atak yaparak sadece 3 yılda birinci lige çıkma başarısını gösterdi. Gururla söylüyorum ki yakın zamanda böyle bir başarı daha başka takımlarda henüz yok. Böyle gurur verici başarılara imza atan bir takıma ismimizi vererek daha da büyük başarılara birlikte ulaşacağımıza inanıyoruz.” dedi. 

Büyükçekmece, başarıya aç bir basketbol takımı
Açıklamasında Büyükçekmece'yi "başarıya aç bir basketbol takımı" şeklinde tanımlayan Hamit Demir, takımın bu sene iyi yerlere ulaşacağından kuşkularının olmadığını belirtti. Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de, işadamlarının spora desteğinin "ülkenin geleceğine" destek anlamına geldiğine dikkat çekerek:

"Demir İnşaat, sektördeki başarısını Büyükçekmece ile spor alanında da tekrarlayacaktır..." dedi. 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat