Demir İnşaat'tan şehit ailelerine özel kampanya

Demir İnşaat, 15 temmuz şehit ailelerine özel bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında şehit ailelerine Demir Romance ve Demir La Vida projesinde yüzde 25 indirim uygulanıyor

Demir İnşaat'tan şehit ailelerine özel kampanya

Demir İnşaat, 15 temmuz şehit ailelerine özel bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında şehit ailelerine Demir Romance ve Demir La Vida projesinde yüzde 25 indirim uygulanıyor. 

Demir İnşaat olarak şehit ailelerinin henüz çok taze olan acılarını yürekten paylaştıklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, ''Türkiye’nin zor bir sınavdan geçtiği şu günlerde Demir İnşaat olarak üzerimize düşen vazifemizi sonuna kadar yapacağız. Bizler de firma olarak anlaşmalı bankaların bizlere sunmuş olduğu avantajlı faiz oranlarına ek olarak, şehit ailelerine yüzde 25 oranında indirim sunuyoruz. Böylece şehit aileleri Demir İnşaat’tan peşinat vermeden daire sahibi olabilecekler.” dedi.

Hamit Demir, satışta olan projeleri Demir La Vida ve Demir Romance projelerinde şehit ailelerine özel bir kampanya hazırladıklarını ve 2 proje için geçerli olan kampanyanın Ağustos ayı boyunca devam edeceğini söyledi. Şehit aileleri bu kampanyadan yararlanarak, hiç peşinat vermeden Demir İnşaat'tan daire sahibi olabilecekler. 

Demir İnşaat'tan şehit ailelerine özel kampanya

Demir Romance Projesi 

Toplam 7 blokta, 776 rezidans konut ve 28 villadan oluşan Demir Romance projesinde ticari üniteler hem projede yaşayanlara hem de bölge halkının ihtiyaçlarına hitap ediyor. Burada 2M Migros, Fizyoest, Düş Bilginleri Anaokulu, Bayan Kuaförü, Eko Mini marketler zincirinin bir halkası gibi firmalar bulunuıyor. Demir Romance, E-5'e, metrobüse, okul ve dershanelere, taş teşekküllü iki hastaneye yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna araçla 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede yer alıyor. 

Demir İnşaat'tan şehit ailelerine özel kampanya

Demir La Vida Projesi 

42 bin metrekareyi aşan arsa üzerinde kurulan Demir La Vida, 110 bin metrekare inşaat alanına sahip. 379 adet konutun bulunduğu projede büyüklükleri 61 ila 500 metrekare arasında değişen daireler yer alıyor. 15 farklı konut seçeneği sunan Demir La Vida, akıllı bir yatırım fırsatı sunuyor. Demir La Vida teslimleri önümüzdeki yıl yapılacak. 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Romance